رادیو بهره‌وری

سحرخیزی لازم نیست! – رادیو بهره‌وری ۲

در رادیو بهره‌وری ۲ توضیح می‌دهیم برای انجام کارهای بزرگ نیاز به سحرخیزی نیست!

دانلود فایل صوتی

اگر فکر می‌کنید برای موفقیت یا بهره‌وری بالا نیاز به سحرخیز بودن هست
حتما این فایل رو گوش کنید

سلام،من محمد حسن احمدیان از سایت همیار توربو هستم. می‌خواهیم در این فایل صوتی توضیح بدهیم که چرا لازم نیست برای موفقیت و یا بهره وری بالا سحرخیز باشیم. می‌خواهم درباره دو موضوع کلیدی صحبت کنم.

موضوع اول ارتباط سحرخیزی با بهره‌وری و موضوع دوم ارتباط سحرخیزی و موفقیت است. شاید موضوع دوم ارتباطی به کار ما نداشته باشد اما لازم دانستم که درباره آن صحبت کنم.

در ادامه با همیارتوربو  همراه باشید

باور اشتباه عموم درباره‌ی سحرخیزی

بسیاری افراد بر این باور هستند  که برای داشتن بهره‌وری بالا حتما باید سحرخیز بود. احتمالاً این جمله را شنیده اید که می‌گوید؛

سحرخیز باش تا کامروا باشی!

تحقیقات جدید در مورد ارتباط سحرخیزی و بهره‌وری

تحقیقات جدید نشان داده که این مورد برای همه افراد یکسان نیست. بعضی از افراد هستند که در زمان ظهر به بالاترین بهره‌وری می‌رسند. خودم جزء این افراد هستند!

در یکی از مقاله‌های VIP رایگان توضیح دادم که برای داشتن بهره وری بالا باید زمان حداکثر بهره‌وری خود را پیدا کنیم. زمان اوج بهره‌وری برای تمامی افراد یکسان نیست.

من در زمان ظهر برای انجام کارهای فیزیکی به بالاترین بهره‌وری می‌رسم و در شب تمایل به انجام کارهای فکری و برنامه‌ریزی دارم.

ارتباط سحرخیزی و موفقیت

خیلی از عموم این باور را دارند که افرادی که تا لنگ ظهر می‌خوابند افراد شکست خورده و بدبخت هستند! ممکن است همین الان شما این باور را نیز داشته باشید!

 همین الان که من و شما روی کره زمین زندگی می‌کنیم افرادی وجود دارند که بسیار ثروتمند و موفق هستند و اتفاقاً سحر‌خیز نیستند. 

از شما می‌خواهم که از مسائل پوچ و بیهوده فاصله بگیرید!

خلاصه داستان سحرخیزی

نکته اول سحرخیزی : همه ما زمانی داریم که در آن ساعت به اوج بهره‌وری می‌رسیم. اینکه زمان اوج بهره‌وری ما دقیقاً چه زمانی است باید بررسی بکنید که در هر ساعت از روز تمایل به انجام چه کارهایی را دارید.

کارهای فکری یا فیزیکی. هر کدام را باید در زمان خودش انجام دهید.

نکته دوم سحرخیزی : برای موفقیت در زندگی لزومی به سحرخیز بودن نیست. چرا؟ چون همین الان افرادی وجود دارند که اتفاقا بسیار بسیار موفق‌اند و اصلا سحرخیز نیستند! و هیچ نظمی در خواب و بیداری خود ندارند!

مرسی از اینکه با ما همراه بودید 🙂

 

تگ‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن